نقره خلاقیت خلاقیت قانونی سینمایی نمایندگان مجلس

نقره: خلاقیت خلاقیت قانونی سینمایی نمایندگان مجلس اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث سرقت 5000 دلاری با شیرموز در بزرگراه چالوس

مردی جهت دزدی 5000 دلاری، شریک مالی‌اش را با شیرموز مسموم و او را کنار دره‌ای در بزرگراه چالوس رها کرد.

سرقت 5000 دلاری با شیرموز در بزرگراه چالوس

عبارات مهم : دادگاه

مردی جهت دزدی 5000 دلاری، شریک مالی اش را با شیرموز مسموم و او را کنار دره ای در بزرگراه چالوس رها کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، تابستان 93، ماموران راهور در بزرگراه چالوس، مردی میانسال را درحالی که کشان کشان خود را از دره به اوج می کشید، نجات دادند. او بعد از انتقال به بیمارستان گفت: «امروز بعد از خریدن 5000 دلار از یک صرافی در تهران، همراه شریکم راهی چالوس شدیم، ولی او در بین راه با شیرموز مسموم، بیهوشم کرد. بعد از بیدار شدن متوجه شدم کنار دره افتاده ام و دلارهایم دزدیده شده است است.»

با ثبت شکایت مالباخته، کارآگاهان تصویرهای دوربین های مداربسته صرافی را بازبینی کردند و شماره پلاک خودروی متهم را به دست آوردند. او چند روز بعد دستگیر شد و به دزدی دلارها اعتراف کرد تا پرونده اش جهت پیگیری در اختیار شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گیرد.

سرقت 5000 دلاری با شیرموز در بزرگراه چالوس

شاکی در جلسه دادگاه، گفت: «من دستفروش بودم و در مترو با متهم آشنا شدم. او خود را لیدر توریست های عرب معرفی کرد و گفت مدتی است دلار گران شده است و اگر پول هایم را در این راه سرمایه گذاری کنم، سود می برم. از من خواست 5000 دلار بخرم. روز حادثه، درحالی که دلارها را در کیفم گذاشته بودم، سوار خودرویش شدم تا به بزرگراه چالوس برویم، ولی او در بین راه با شیرموز مسموم، بیهوشم کرد. هنگامی که بیدار شدم، کنار دره بودم. کشان کشان خود را کنار بزرگراه رساندم و به وسیله ماموران راهور نجات یافتم.»

سپس متهم با رد ارتکاب به آدم ربایی گفت: «من دزدی را قبول دارم، ولی هیچ شیرموز مسمومی به شاکی ندادم. او با میل خودش سوار خودرویم شد تا به بزرگراه چالوس برویم. در بین راه حالش بد شد و من از موقعیت استفاده کردم و کیف پولش را دزدیدم. بعد هم او را کنار بزرگراه رها کردم.»

مردی جهت دزدی 5000 دلاری، شریک مالی‌اش را با شیرموز مسموم و او را کنار دره‌ای در بزرگراه چالوس رها کرد.

در آخر دادگاه، متهم ده روز از شاکی وقت گرفت تا رضایت او را جلب کند. جلسه آینده دادگاه بزودی برگزار می شود.

واژه های کلیدی: دادگاه | بزرگراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs