نقره خلاقیت خلاقیت قانونی سینمایی نمایندگان مجلس

نقره: خلاقیت خلاقیت قانونی سینمایی نمایندگان مجلس اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث مقتولان با گلوله به قتل رسیده‌اند ، پیدا شدن پیکر یکی از سرهای بریده شده است در منطقه کهریزک

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه صاحبان سرهای پیدا شده است در خیابان شیخ‌بهایی به وسیله شلیک گلوله به قتل رسیده‌ بودند گفت: یک نیم‌تنه

پیدا شدن پیکر یکی از سرهای بریده شده است در منطقه کهریزک / مقتولان با گلوله به قتل رسیده اند

عبارات مهم : ایران

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه صاحبان سرهای پیدا شده است در خیابان شیخ بهایی به وسیله شلیک گلوله به قتل رسیده بودند گفت: یک نیم تنه و بخشی از یک پا در منطقه کهریزگ پیدا شده است که احتمال می رود متعلق به یکی از سرهای پیدا شده است باشد.

سجاد منافی آذر درگفت وگو با ایلنا راجع به اجساد سرهای بریده شده است که روز چهارشنبه در اتوبان شیخ بهایی پیدا شده است بود، گفت: یک نیم تنه و بخشی از پا در نقطه دیگری از پایتخت کشور عزیزمان ایران پیدا شده است که در حال انجام آزمایشات DNA هستیم تا مشخص شود این پیکر متعلق به سرهای پیدا شده است است یا خیر.

او با بیان اینکه این نیم تنه دیروز عصر پیدا شده، ادامه داد: این نیم تنه که در مرکز بازیافت زباله پایتخت کشور عزیزمان ایران در منطقه کهریزگ رها شده است بود علی رغم سر ها دچار سوختگی نشده و متعلق به زنی جوان هست. ما همچنان در حال تحقیق و بررسی روی این پرونده هستیم تا ان شاءالله هر چه سریع تر به نتیجه های قطعی برسیم.

مقتولان با گلوله به قتل رسیده‌اند ، پیدا شدن پیکر یکی از سرهای بریده شده است در منطقه کهریزک

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مقتولان به ضرب گلوله به قتل رسیده اند، خاطرنشان کرد: دو گلوله به سر زن و یک گلوله به سر آقا شلیک شده است که عامل فوت نیز همین گلوله ها بوده و بعد از فوت سر هایشان را جدا کرده اند.

بازپرس امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه صاحبان سرهای پیدا شده است در خیابان شیخ‌بهایی به وسیله شلیک گلوله به قتل رسیده‌ بودند گفت: یک نیم‌تنه

واژه های کلیدی: ایران | گلوله | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs